Maži Lietuvos verslai. „Brolių medus“

Ar Jums taip būna, jog pirmą kartą bendraujant su žmonėmis apima jausmas, kad juos pažįsti jau labai seniai? „Drakonų maistui“ taip nutiko bendraujant su brolių medaus komanda. „Brolių medus“ – Kupiškio rajone, dviejų brolių įkurtas verslas, turintis labai gražią istoriją.

„Brolių medaus istorija“:

Kartą broliai dvyniai Ignas ir Vilius atrado kelis senelio bitininkystės įrankius ir būtent tai įkvėpė bei paskatino pradėti bitininkyste užsiimti profesionaliai. Viskas prasidėjo nuo pirmojo sugauto bičių spiečiaus, kuris vėliau apsigyveno senelio avilyje. Broliai pradėjo gaminti rėmelius iš rastų lentų, vėliau buvo pradėti kalti aviliai, o dar vėliau viskas išaugo iki didžiulio bityno.  Dabar tai hobis – tapęs verslu. Visos bitės čia laikomos tik ekologiškoje aplinkoje, o bitynuose nuolat atliekamos patikros, nes jie dalyvauja išskirtinės kokybės programoje – broliams rūpi jų bitės ir medaus kokybė.

DSC01785

©“Brolių medus“

Kad „Brolių“ medus tiekia kokybišką produkciją turėjome galimybę įsitikinti ir pačios.  Susisiekus su broliais per socialinį tinklą instagram, visu pirma sužavėjo nuoširdus rūpestis ir betarpiškas bendravimas, leidžiantis pasijausti tikru šeimos nariu. Taip pat platus medaus produktų bei medaus skanėstų asortimentas. Iš gausybės siūlomų produktų šį kartą išsirinkome tris: „Medaus skanėstą su pipirmėte“, „Medaus skanėstą su šermukšniais“ bei „Dovanų meškutį“.

„Medus su pipirmete“ –  pasižymi gaiviu aromatu ir dar gaivesniu skoniu. Nors pipirmėčių skonis yra itin ryškus, jos  puikiai persipina su subtiliu medaus skoniu. Be to, kaip teigia broliai, šis mišinys gerina apetitą ir virškinimą. „Medų su pipirmėte“ išbandėme gaminant „Ryžių bowls’ą su rūkyta lašiša„.

„Medus su šermukšniais“ – šermukšnis yra saldžiarūgščio, kartoko skonio uoga, puikiai tinkati su medumi. Dėl įvairiausių vitaminų, ši uoga laikoma jaunystės eliksyru. Pasak brolių šis medaus mišinys – rekomenduojamas norintiems sustiprinti imunitetą, turintiems bėdų su žarnynu ir norintiems padėti savo regėjimui. Išbandėme šį medų mėsos marinavimui, rezultatais su Jumis pasidalinsime jau netrukus.

„Dovanų meškutis“ – Unikali dovana išskirtinei progai. Gražiame įpakavime išskirtinis stiklinis indelis su medumi ir aukso spalvos šaukštelis pradžiugins net ir patį išrankiausią žmogų.

Jeigu ir Jūs ieškote išskirtinių skonių bei dovanų, apsilanykite „Brolių medus“ internetinėje svetainėje. Taip pat galite sekti juos facebooke bei instagrame.

Drakonų maistas

Dalintis: