Pinterest, Kuo naudingas tavo blogui ?

  1.  Daugybė idėjų viename
  2. Galimybė turėti verslo paskyrą
  3. Galimybė kelti paveikslėlius su tiesiogine nuorodą į jūsų tinklaraštį
  4. Galimybė kurti aplankus su patikusiom įdėjom

 1.

Pinterest atradau prieš  4 metus kuomet tiesiog mėginau susipažinti su naujais socialiniais tinklais kurių dar nežinojau. Tiesiog susikūriau paskyrą ir ėmiau domėtis. Labai greitai supratau jog pintereste knibžda daugybė idėjų, tarkim tokių kaip pasigaminti naman reikalingų daiktų, kaip susitvarkyti daiktus, kaip apsistatyti namus, arba kokios šiuo metu madų tendencijos, atradau daug naudingų receptų. Pinterest paskiroje susikūriau daugybę aplankų kurių pagalba sėmiausi daug daug idėjų.

Taigi pinterest gali jum padėti vien paveikslėlių pagalba atrasti kokių tik norite idėjų.

2.

Kuo naudinga būtent verslo paskyra, ogi tuo jog jei turite savo verslą galite sekti  jūsų paskyros lankomumą, reklamuoti savo verslą pinterest pagalba sukuriant savo verslą atstovaujančius aplankus kuriuos seks potencialūs klientai. Iš savo asmeninės paskyros galite susikurti verslo paskirą kurioje bus jūsų vesrlo reklama. Na, o asmeniniam poreikiam naudojamus aplankus galite padaryti matomus tik jum. Tačiau galite padaryti matomus visiem, nes žmonėm patinka matyti kuo domisi jų sekami ir pamėgti vartotojai.

Asmeninę paskyrą galite paversti verslo paskyra ir matyti jūsų paskyros lankomumą.

3.

Savo verslą galite reklamuoti keliant nuotraukas tiesiai į pinterestą su prierašu, na, o jei turite tinklaraštį ar savo el parduotuvę, galite kelti nuotraukas su aktyvia nuoroda kuri klientus nuves į jūsų svetainę. Facebook nuorodos tam netinka.

Galite kelti nuotraukas su aktyvia nuoroda kuri klientus nuves į jūsų svetainę.

4. 

Galite kurti aplankus su patikusiom idėjom ir taip pritraukti klientų kurie susidomės ne tik jūsų idėjomis, bet ims domėtis ir jūsų verslu.

Tai ką jūs mėgstate gali patikti ir jūsų klientui.

Drakonų maistas
Dalintis: