Edukacinė Programa „Kai užaugsiu būsiu“

kai-uzaugsiu-busiu-265x367

Muzikinė edukacinė programa „Kai užaugsiu būsiu“ sukurta pagal “Labaiteatro“ to paties pavadinimo teatralizuotą koncertą (režisierė Agnės Sunklodaitės) Progama – skirta šokio ir muzikos pagalba supašintini vaikus su  įvairiomis profesijomis.

Užsiėmimą veda :

  • Kineziterapiautė : Jolita Preikšaitienė
  • Ikimokyklinio ugdymo pedagogė: Gintarė Giedrė
  • Numatoma trukmė : 30 min
  • Užsiėmimo kaina: 2 eur

„Labaiteatro“ komentaras :

„Kai užaugsiu, būsiu…“- tai šmaikštus, žaismingas, interaktyvus teatralizuotas koncertas – žaidimas šeimai apie tai, kaip svarbu tinkamai išsirinkti profesiją. Mažieji žiūrovai ne tik „susitinka“ su labai skirtingų profesijų atstovais, bet ir patys turi  galimybę pabūti ir aktoriais, ir statybininkais, ir mokslininkais, ir gaisrininkais… Koncertas interakyvus- kiekviena profesija turi savo žaidimą (lydimą muzikos), kuris atspindi tos profesijos ypatumus, kylančias užduotis, sunkumus ir pan. Dalyvaudami spektaklyje – žaidime vaikai tarsi „pasimatuoja“ siūlomas profesijas, sužino šį tą visiškai nauja apie jas, tačiau svarbiausia, kad iš naujo atranda seną tiesą: visi darbai yra geri ir garbingi, tik svarbu išsirinkti sau tinkamą ir mielą.

Teatralizuotas koncertas „Kai užaugsiu, būsiu..“ – projekto „Į pamoką su „Labaiteatru““ dalis, jeigu pageidaujate koncerto savo mokykloje, kreipkitės tel:. +370 612 60 793 arba el. Paštu: vadyba@labaiteatras.lt

Teatro repertuarą galite rasti čia: https://www.labaiteatras.lt/repertuaras/

Rekomenduojame apsilankyti „Labaiteatro“ spektakliuose.

 

Dalintis: