Instagram Your story – Highlights

Kam reikalinga Your story instagrame ? Ar tai tik gražus kasdienis video ar kelios besikeičiančios nuotraukos. Kas apskritai yra Highlight ir kam jie reikalingi ?

Ir vėl sulaukiau daug klausimų iš savo draugų, kurie kaip ir aš yra tinklaraštininkai. Norėdama sužinoti kaip viskas vyksta skaitau begales straipsnių apie naujienas socialiniuose tinkluose, praleidžiu valandų valandas besigilindama į tai kaip viskas veikia ir kaip kuo efektyviau išreklamuoti savo tinklaraštį. Viską perskaičius, atsirenku tinkamiausią informaciją ir pateikiu ją savo tinklaraštyje. Tikiuosi jog ir kitiems tai duoda naudos.

Instagram Your Story

Tai puikus būdas reklamuoti savo blogą, arba verslą, taipogi galima reklamuoti ir kitų prekinius ženklus, arba jei norite būti pastebėti, prekinių ženklų „your story“ kaip tik tam.

Your story taipogi turi daug įvairių galimybių būti pastebėtam. Pvz: galima pažymėti vietovę, (location) tai padeda jus pastebėti tiems kurie yra toje vietovėje, galima uždėti tag, bei hashtag pažymint konkretų žmogų, arba prekinį ženklą, kurio norite būti pastebėti. Ir tikėtina jog jus pradės sekti norimas prekinis ženklas, arba tiesioginis interesantas. Taipogi galima pareklamuoti draugus, arba kitus prekinius ženklus.

Galima užduoti klausimą ir vėliau į your story įdėti atsakymus. Galima įtraukti linksmų, nuotaikingų, judančių arba nejudančių paveikslėlių. Galima paprašyti pažymėti, kaip labai patinka, vienas ar kitas reklamuojamas dalykas (poll)

Highlights

Tai puikus būdas trumpai reprezentuoti savo socialinį tinklą vos keliais žodžiais, arba nuotrauka. Kaip tai daro Adella_foodandpartyideas, bei Jinnaboutique. Šiose paskirose highlights pagalba parašoma apie ką yra paskyra kokios informacijos galima tikėtis.

Drakoniška Instagram apžvalga :)
Dalintis: