Top 3 socialiniai tinklai padėsiantys reklamuoti tavo tinklaraštį

Jei jau užsukote į šį straipsnį, tikriausiai norite pateikti patraukliai savo asmeninę svetainę. Mano tikslas yra duoti patarimų kaip sutvarkyti savo socialines paskyras, kad jos padėtu jum populiarinti jūsų verslą arba blogą – tinklaraštį.

Jei rašote tinklaraštį, o gal turite savo prekinį ženklą ? Arba teikiate paslaugas ir norite reklamuotis socialiniuose tinkluose patys ? O gal tiesiog rašote tinklaraštį savo malonumui, bet norite būti matomi, skaitomi.

Jūs užsukote kaip tik čia:

Pirmiausia išsirinkite jum mieliausią socialinį tinklą, kurio dėka reklamuosite savo tinklaraštį, arba prekinį ženklą, visi esame pripratę prie vieno ar kito socialinio tinklo, tuoj jum trumpai papasakosiu socialinių tinklų pliusus ir minusus.

best-instagram-logo-download-here-15

Instagram – tai labai populiarus socialinis tinklas kuriame dalinamės savo nuotraukomis, kitaip tariant „informacija akims“. Instagrame pilna be galo gražių paskirų kurios traukia akį ir iš kurių galime pasimokyti kūrybingumo. Turint instagram paskyrą labai svarbu, nuotraukų kokybė jų spalvos, tematika, bendras stilius, nes instagrame sekėjai visą informaciją apdoroja akimis. Instagram reikėtų susieti su facebook, taipogi yra galimybė nurodyti savo tinklaraščio adresą, bei savo instagram paskirą padaryti viešai matoma, bei pasirinkti business, o ne private account, taipogi būtina nurodyti kategoriją, pagalj jūsų rašomo tinklaraščio tematiką. Business pagalba galėsite sekti jūsų paskyros lankytojų srautus, matyti kurie postai jiems patiko labiausiai, turėsite galimybę tobulėti. Jei turite asmeninę instagram paskyrą, galite vienu metu būti prisijungę keliose paskyrose, taip nereikės vis atsijunginėti.

Daugiau apie instagram ir tinklaraščio populiarinimą rasite čia :

logo-facebook

Facebook – socialinis tinklas skirtas nuotraukoms aprašymams, čia galite susikurti nuotraukų albumus, įdėti nemažai informacijos, tačiau vizualine prasme Facebook nėra toks greitai apdorojamas, kaip Instagram. Facebooke būtina susikurti atskirą puslapį su tinklaraščio pavadinimu, puslapį galima prijungti prie savo asmeninės paskyros, kad būtų lengviau naudotis, ir nereikėtų prisijungti atsijungti. Taipogi Facebooko puslapis turi analizavimo funkciją. Facebook minusas yra tas jog jūsų paskelbtas įrašas su srautu nukeliauja žemyn.

580b57fcd9996e24bc43c52e

Pinterest

Paveikslėlių puslapis, iš pirmo žvilgsnio primenantis instagram, tačiau Pinterestas skirtas nuotraukom iš asmeninių tinklaraščių, e.parduotuvių ir t.t. Pintereste galima talpinti nuotraukas, kurios suskirstomos ir atrandamos pagal panašias kategorijas, o šalia jų yra nuorodą į asmeninę svetainę iš kur nuotrauka atkeliavo. Pintereste taipogi galima susikurti savo aplankus iš patikusių nuotraukų, kaupti idėjas, Pinterestu paprasta naudotis, kuomet ieškai paveikslėlių, nuotraukų, frazių, lankytinų vietų arba madų. Pinterestas turi business paskyros funkciją. Kurios dėka galima analizuoti lankytojų srautus.

download

Susitiksime kituose Drakonų maisto apžvalgose 🙂

Dalintis: