8 PATARIMAI Kaip pradėti rinkti Instagram sekėjų armiją

Šiuo metu dar nemokysiu kaip ištobulinti nuotraukas, kurti tobulą turinį, arba susilaukti materialinės naudos, čia norėčiau pasidalinti ne tuo apie ką, bet tuo kaip ?

Taigi teko daug skaityti, norint nuo kažko pradėti, o tas kažkas yra stebuklingoji like, follow, pin, tweet ir t.t. armija. Norint užsiauginti tiesioginių skaitytojų armiją, pirmiausiai tavo blogas turi būti žinomas. O žinomumas ateina būtent iš jau minėtų laikerių armijos .

Taigi šiandien noriu pasidalinti savo žiniomis, kaip pradėti rinkti tą armiją. Pradžioje turint tinklaraštį, reikia turėti paskyras tuo pačiu pavadinimu ir populiariuosiuose socialiniuose tinkluose tokiuose kaip Facebook, Instagram, Pinterest. Nes norint sulaukti peržiūrų turi būti žinomas. Šiuo metu turiu savo Instagram, Facebook, bei Pinterest paskyras. Kiekvienoje iš jų yra daugybė darbo, daugybė žinių, krūvos tobulintinų įgūdžių bei labai labai labai daug laiko reikalaujantis darbas. Jei manote jog tinklaraštis tiesiog bus populiarus vien savo turiniu, pamirškite… Pradedantiesiems pirmiausia reikia dirbti prie turinio ir lygiagrečiai ties laikeriais ir sekėjais.

1. Tvarkaraštis

Turite sugalvoti kaip dažnai jūs kažką dėsite į savo Instagram paskyra, nes pasikartojantys veiksmai pritraukia pastovius sekėjus.

Pvz. kas dieną keliate 1 – 3 postus, bet nebandote savo sekėjų užbombarduoti nuolatiniais post ko pasėkoja, prarasite sekėjus.

2. Grotažymės

Svarbu jų dėti daug ir kuo nepopuliaresnių, jei grotažymės turi 10k ir jūs jas naudojate žinokite jog liksite nepastebėti, tad ieškokite, unikalių žodžiu, arba juos kurkite, pagal savo paskyro pavadinimą arba jo tumpinį.

Pvz. #foodbloggerDM

3. Atgalinis ryšys

Norėdami pritraukti daugiau sekėjų, turite sekti, spausti like, komentuoti patys, kitų panašaus turinio savininkų Instagram paskyras. Taipogi svabu atsakyti į komentarus po jūsų nuotraukomis.

4. Socialiniai tinklai

Turite savo Instagram paskyrą populiarinti ir kituose socialiniuose tinkluose, t.y susieti Instagram su Facebook paskyra, įdėti nuorodą jog Facebook draugai gali jus rasti ir Instagram paskyroje.

logo-facebook580b57fcd9996e24bc43c52e.pngbest-instagram-logo-download-here-15twitter_PNG19

DM Facebook DM Pinterest DM Instagram DM Twitter

5. Panašios sritys

Reikia sekti, panašių sričių atstovus, arba tiesioginius interesantus į jūsų teikiamą informaciją. Nes jum sekant panašias sritis jūs būsite matomi kitiems.

Screenshot_20180903-074906.jpg

6. Nuotraukų tema

Turite turėti vienodą bruožą kuris apjungia nuotraukas, tai padeda pritraukti sekėjų, nes žmonėms malonu užsukti į gražią paskyrą, o jei jiems patiks, jie grįš vėl ir vėl.

7. Citatos

Rašykite citatas, jos padeda žmonėms sužinoti koks esate jūs, galite atrasti daug bendro.

8.Vietovės

Svarbu įtraukti vietovę (tag) kurioje yra padaryta nuotrauka, ypač jei tai užsienio šalis. Nes tuo metu, ten esantys žmonės turi galimybę pamatyti tavo nuotraukas dažniau, taipogi pakomentuoti ir palaikinti.

Kolkas tiek tų drakoniškų žinių apie Instagram 🙂

Kviečiu užsukti į mano dar visai šviežią paskyrą 🙂 DM

Dalintis: